Vindere Folk og Fæ Night

10/06/2014 (All day)

 Folk & Fæstival Night  2014 – Vindere  

 
Tak til jer der var med og tillykke til vinderne.
Gevinsterne skal afhentes på Esbjerg Citys kontor (ved Posthuset), Torvet 20, 6700 Esbjerg fra torsdag den 12. juni kl. 10.
Gevinsten er gavekort fra Esbjerg Citys butikker værdi kr. 300,-
 
Marianne Clausen 
Hostrups Alle 21 
6700 Esbjerg
 
Klara Jensen
Østergade 93
6700 Esbjerg
 
Elly Sørensen
Åbakken 23 
6710 Esbjerg V
 
Sanne Hansen 
Kvaglundvej 19 
6705 Esbjerg Ø
 
Thomas Bo Nissen 
Dalen 45
6700 Esbjerg
 
Anne Nørgreen Clausen 
Nørregade 110, 1 th.
6700 Esbjerg
 
Pernille Mikkelsen 
Kirkegade 23 A  Alslev 
6800 Varde
 
Dorthe Hansen 
Hegnet 58 
6715 Esbjerg N
 
Kirsten Hast 
Susåvænget 26 
6710 Esbjerg V
 
Ove Sørensen 
Havnegade 37 B 
6700 Esbjerg
 
Mona Christiansen 
Torvegade 12, 3 nr. 3 
6700 Esbjerg
 
Annette Olesen 
Stengårdsvej 126, 2 th. 
6705 Esbjerg Ø
 
Jesper Schmidt 
Jacob Sørensens Vej 43 
6710 Esbjerg V
 
Hanne Nygaard 
Drosselvej 12 
6705 Esbjerg Ø
 
Lena Nielsen 
Kastanielunden 17 
6705 Esbjerg Ø
 
L. Nissen 
Fyrrelunden 11 
6705 Esbjerg Ø
 
Jytte Munk 
Mimers Alle 22 
6705 Esbjerg Ø
 
Irma Johannsen 
Musvitvænget 9 
6760 Ribe
 
Lillian Steffensen 
M.Christensensvej 
6720 Nordby Fanø
 
Bente Hansen 
Rugvangen 7 
6705 Esbjerg Ø
 
Otto Fabricius 
Ege Alle 56 
6710 Esbjerg V
 
Jytte Storkehave 
Hjertingparken 97 
6710 Esbjerg V
 
Sissel Bjerrum 
Smørpøt Engvej 3 
6705 Esbjerg Ø
 
Anne og Eddy Boe Nielsen 
Nørregade 20 
6800 Varde
Jonna Augusta Nielsen 
Østerkrog 17 
6731 Tjæreborg
 
Kirsten Beiter Andresen
Ved Skoven 25 
6700 Esbjerg
 
Agnethe Petersen 
Jeppe Aakjærsalle 1 C 
6700 Esbjerg
 
Lone Stoy 
Gyvellunden 19 
6800 Varde
 
Linh Nguyen 
Ulvevej 62 
6715 Esbjerg N
 
Gitte Møller 
Niels Lønnes Vej 4 
6715 Esbjerg N
 
Grethe Guldhammer 
Mølleparkvej 4 
6715 Esbjerg N
 
Mogens F. Jakobsen
Skrænten 112 
6700 Esbjerg 
 
Natascha Sydbøge 
Venøvej 5 
6710 Esbjerg V
 
Susanne Petersen 
Blomsterparken 3 C 
6710 Esbjerg V
 
Kirsten Skov 
Sviegade 40 
6740 Bramming
 
Rikke Kjems 
Skippervænget 103 
6710 Esbjerg V
 
Lisbeth Beese Nielsen 
J. L. Heibergs Alle 11 
6700 Esbjerg
 
Edith Jensen 
Cederkrattet 9 st. 
6705 Esbjerg Ø
 
Elna Jepsen 
Hermodsvej 3 
6705 Esbjerg Ø
 
Dorthe Brøner Bech 
Grønvangsvej 94 
6700 Esbjerg
 
Marianne Gejl Kristensen 
Viadukten 12 
6740 Bramming
 
Ellen Olsen 
Vesterhavsgade 22 
6700 Esbjerg
 
Vivi Møller 
Sønderbakken 3 
6700 Esbjerg
 
Jeannette Rasmussen 
Ådalen 13 
6710 Esbjerg V
 
Herdis S. Jensen 
Jagtvænget 68 
6710 Esbjerg V
 
Henning Iversen 
Ewalds Alle 67 
6700 Esbjerg
 
Doris Poulsen 
Skolevænget 18 
6715 Esbjerg N
 
Carsten B. Jensen 
Ulvevej 42 3. th. 
6715 Esbjerg N
 
Yrsa Petersen 
Egelunden 69 
6705 Esbjerg Ø
 
Lars Jørgen Jensen
Sneppevænget 1
6760 Ribe
 
Erika Dybro
Sønderengen 42
6700 Esbjerg 
 
Kirsten Jonassen
Ribegade 40 A
6700 Esbjerg
 
Birgit Thimsen
Palnatokesalle 12
6705 Esbjerg Ø
 
Heidi Julius
Åskrænten 71
6710 Esbjerg V
 
P. O. Mogensen
Elmegade 36
6740 Bramming
 
Sara Jeppesen
Kirkevænget 56
6870 Ølgod
 
Ole Harkjær
Merkurvænget 109
6710 Esbjerg Ø
 
Ditte Hansen
Mosevangen 50
6710 Esbjerg V
 
Lillian Nielsen
Bentzensalle 16
6705 Esbjerg Ø
 
Tina Nielsen
H. Drachmanns Alle 59
6700 Esbjerg